У Кабміні будуть використовувати Google-інструменти
18 листопада 2019
18.11.2019

Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет оголосив про старт пілотного проєкту із впровадження інструментів Google у Кабміні. Google надав уряду 1000 безкоштовних акаунтів, написав про домовленість з компанією міністр Дубілет на своїй Facebook-сторінці.

“Перш за все я розраховую на Google Docs та Spreadsheet. Ви навіть не уявляєте, скільки часу витрачають державні службовці через те, що не можуть просто “зашерити” документи та працювати над ними разом. Замість цього купа часу йде на логістику папірців та кресленню по ним олівцями. (Важливо не плутати спільну роботу над документами (Google Docs) із системами документообігу)”,написав Дубілет.

Дубілет також зазначив, що розраховує на те, що Google Forms допоможуть швидше збирати інформацію від інших держорганів або співробітників.

Міністр зазначив, що є випадки, коли Google використовувати не можна, але їх небагато, зокрема мова йде про інформацію з обмеженим доступом.

Цього тижня перші групи співробітників Кабміну почали курси навчання.

Нагадаємо, Міністр Кабінету міністр Дмитро Дубілет запропонував замінити захищені телефонні лінії в уряді на спеціальні смартфони. Дубілет вважає, що перехід зі стаціонарних телефонів на захищені смартфони, міг би зробити урядовий зв’язок більш захищеним, а бюджет - ефективнішим.