У Instagram можна буде контролювати доступ сторонніх додатків до власних даних
16 жовтня 2019
16.10.2019

Instagram упродовж півроку додасть нову функцію, яка дозволить користувачам контролювати дані, якими вони діляться зі сторонніми додатками. Користувачі бачитимуть, які активні та авторизовані сервіси мають доступ до інформації, повідомляє The Verge.

Функція дозволить підвищити безпеку користувачів. Instagram вводить нову функцію через збільшення кількості додатків і платформ, що використовують інформацію про користувачів з їхніх акаунтів.

У Instagram з’явиться окремий розділ “Безпека”, де буде відображено, які саме дані запитують сервіси та інші додатки. Користувач зможе надати або заборонити доступ до своїх даних.

The Verge зазначає, що півроку на введення нової функції це “незвично тривалий час”, тоді як впровадження інших функцій у Instagram займало до декількох тижнів.

Раніше, соціальна мережа Instagram запустила новий месенджер Threads для спілкування тільки з підписниками із категорії “близькі друзі”. Threads стане прямим конкурентом Snapchat, щоб ослабити популярність мобільного додатку для спілкування серед молоді.