У Facebook прокоментували вислів Джо Байдена, що соцмережі «вбивають людей» через поширення дезінформації про вакцини
19 липня 2021
19.07.2021

16 липня президент США Джо Байден заявив журналістам, що соціальні мережі, наприклад Facebook, «вбивають людей», коли дозволяють розміщувати неправдиву інформацію про вакцини від коронавірусу. 17 липня віцепрезидент Facebook з питань доброчесності Гай Розен заперечив це твердження у блозі соціальної платформи.

Про це повідомляє Українська Правда.

«Вони вбивають людей. Послухайте, єдина пандемія, яка є — серед невакцинованих. І вони [соцмережі] вбивають людей»,сказав Джо Байден кореспондентам у Білому домі у відповідь на питання про місінформацію.

Джерело: Reuters

У відповідь Гай Розен, віцепрезидент Facebook з питань доброчесності, оприлюднив розлоге заперечення від імені соцмережі з описом її напрацювань для боротьби з COVID-19.

Згідно з повідомленням, від початку пандемії Facebook видалили понад 18 млн прикладів дезінформації про коронавірус та зменшили видимість 167 млн матеріалів про COVID-19, спростованих фактчекерами.

Крім того, серед користувачів Facebook, що мешкають в США, нерішучість щодо вакцинації знизилася на 50%. 85% повідомили, що вже вакцинувались або хотіли б це зробити. Загалом більше 2 млрд осіб переглянули перевірену інформацію про COVID-19 і вакцини в Facebook.

«Адміністрація Байдена закликає усю громадськість боротись з цією проблемою. Ми погоджуємось. Як компанія, ми витратили невимовні зусилля для боротьби з пандемією, пропонуючи людям достовірну інформацію та допомагаючи їм знайти центри вакцинації й запланувати її. І ми продовжимо це робити», — йдеться у блозі Facebook.

Як повідомлялося раніше, 13 липня 2021 року оприлюднили книгу «Шокуюча правда: всередині битви Facebook за домінування» журналісток New York Times Сесілії Кан та Шири Френкель. У книзі висвітлюють залаштунки роботи соцмережі Facebook, зокрема зловживання працівників компанії своїм положенням у 2014 і 2015 роках для отримання доступу до приватних даних користувачів.