У Білорусі визнали екстремістськими Telegram-канали «Кіберпартизани» та «Кібер-зливи»
19 серпня 2021
19.08.2021

18 серпня суд Центрального району Мінська визнав екстремістськими Telegram-канали «Кіберпартизани» та «Кібер-зливи» (додатковий Telegram-канал «Кіберпартизани»).

Про це повідомляється у Telegram-каналі Міністерства внутрішніх справ Білорусі.

Підставою рішення стали матеріали перевірки Головного управління з боротьби з організованою злочинністю та корупцією МВС Білорусі. Правоохоронці визначили, що Telegram-канали нібито «публікували матеріали, націлені на дискредитацію співробітників правоохоронних органів й представників органів держуправління, а також на розпалювання соціальної ворожнечі».

МВС також попереджують, що «поширення (репост) інформації із екстремістських джерел є приводом для адміністративної відповідальності з покаранням у формі штрафу або арешту».

«Кіберпартизани» назвали рішення суду «відміткою якості».

«До речі, сьогодні цей день настав — “суд” терористичного режиму іронічно визнав канали “Кіберпартизани” та “Кібер-зливи” екстремістськими. Не можна сказати, що ця новина стала для нас несподіванкою»,написали хакери.

Як повідомлялося раніше, 27 липня у своєму Telegram-каналі анонімне опозиційне угруповання «Кіберпартизани» опублікувало повідомлення про отримання доступу до паспортної системи Білорусі АІС «Паспорт».

13 вересня 2020 року «Кіберпартизани» спричинили збої у роботі податкової системи Білорусі. До цього хакери зламали сайт академії МВС та залишили на ньому повідомлення.