Twitter заблокував акаунт представниці Республіканської партії за дезінформацію про коронавірус та антивакцинаторські меседжі
22 липня 2021
22.07.2021

Соціальна мережа Twitter заблокувала акаунт представниці Республіканської партії, членкині Палати представників Марджорі Тейлор Грін, на 12 годин за те, що вона порушила політику соцмережі щодо дезінформації про COVID-19.

Про це повідомляють Букви.

У першому твіті в неділю, 18 липня, йшлося про те, що вакцини від коронавірусу — це «експерименти на людях». У твіті, опублікованому наступного дня, Грін зауважила, що вакцинація не повинна бути обов’язковою для військових.

Також Тейлор Грін писала у твітах, що коронавірус не є небезпечним для людей, в яких немає ожиріння та яким до 65 років. Вона вказала, що компанії та організації не мають змушувати своїх працівників робити вакцинацію, особливо якщо конкретні вакцини не схвалені Управлінням з контролю якості продуктів та ліків (FDA). Тейлор Грін виступила й проти захисних масок.

У соціальній мережі твіти конгресвумен маркували як такі, що «вводять в оману».

«Ми застосували примусові заходи щодо аккаунту @mtgreenee за порушення правил Twitter, зокрема, політики щодо розповсюдження неперевіреної інформації щодо COVID-19», — йдеться у листі представника компанії Twitter.

Представниця Республіканської партії відповіла на тимчасове блокування у Facebook, де розмістила 34-хвилинне відео.

«Розумієте, це моя свобода слова, — сказала Тейлор Грін. — Twitter, Facebook та решта картелю Силіконової долини працюють разом з Білим домом для того, щоб цензурувати американців. Це атака на свободу слова у радянському стилі».

За словами Грін, у твітах вона озвучила те, що звичайні американці кажуть вдома, і вона продовжить «казати людям правду».

Як повідомлялося раніше, 16 липня президент США Джо Байден заявив журналістам, що соціальні мережі, наприклад Facebook, «вбивають людей», коли дозволяють розміщувати неправдиву інформацію про вакцини від коронавірусу. 17 липня віцепрезидент Facebook з питань доброчесності Гай Розен заперечив це твердження у блозі соціальної платформи.