Twitter видалятиме неправдиві та маркуватиме спірні дописи про коронавірус
13 травня 2020
13.05.2020

Twitter в понеділок оновив свої політики і запровадив мітки для контенту, який може дезінфомувати читачів щодо коронавірусу. Це зроблено для того, щоб читачам було простіше знаходити перевірену інформацію, повідомляється на офіційному блозі компанії.

Фейки чи дезінформація може мати різні форми, тому компанія вирішила поділити таку інформацію на три категорії.

Неправдива інформація — це твердження або заяви, які авторитетні фахівці в галузі охорони здоров’я визнали неправдивими. Такі дописи Twitter видалятиме.

Спірна інформація — твердження, точність, правдивість або достовірність яких є дискусійною або невідомою. Під такими дописами Twitter даватиме примітку та посилання на джерело з перевіреною інформацією.

Непідтверджена інформація — інформація, яка може бути як правдивою, так і недостовірною, але на момент публікації не має підтвердження. Соцмережа з такою інформацією не робитиме нічого.

Twitter також повідомив, що нові правила можуть бути застосовані і до дописів, які були опубліковані раніше.

Нагадаємо, під час пандемії коронавірусу в рази зріс обсяг мови ненависті в соціальній мережі Twitter. Про це повідомляла компанія L1ght, яка спеціалізується на вимірюванні токсичності в цій мережі. Об’єктом словесних нападів став Китай та його громадяни, яких користувачі вважають винними в поширенні коронавірусу.