Twitter прискорить верифікацію акаунтів експертів зі сфери охорони здоров’я
23 березня 2020
23.03.2020

Платформа мікроблогів Twitter у прискореному режимі верифікуватиме акаунти експертів зі сфери охорони здоров’я. Таким чином соцмережа докладає зусиль до розповсюдження достовірної інформації про поширення коронавірусу, пише Engadget.

“Ми працюємо зі світовими органами зі сфери охорони здоров’я, аби знайти експертів, і вже перевірили сотні облікових записів”, — повідомили у Twitter.

Такі зміни платформа ввела після хвилі дезінформації у мікроблогах про пандемію. Раніше Twitter вже повідомляла про видалення твітів про “ліки від коронавірусу”. Зазвичай компанія уникає публічного обговорення політики верифікації акаунтів, проте в умовах поширення дезінформації про вірус вжила відповідних заходів та дала пояснення, які саме критерії важливі для перевірки:

  • електронна адреса користувача пов’язана з авторитетною організацією чи установою,
  • вказане посилання на організацію, яку представляє експерт зі сфери охорони здоров’я.

Прес-секретар Twitter заявив, що компанія в частині перевірки експертів співпрацює з Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Нагадаємо, YouTube переводить свої сервіси на автоматизоване обслуговування, відтак відео фільтруватиме штучний інтелект.