Twitter через масовий злам заблокував акаунти, на яких намагались змінити пароль
16 липня 2020
16.07.2020

Платформа мікроблогів Twitter заблокувала акаунти, до яких намагалися змінити пароль за останні 30 днів. Про це повідомляється на офіційному блозі техпідтримки соцмережі.

На такі заходи компанія пішла через масовий злам аканутів, зокрема таких відомих людей як колишнього президента США Барака Обами та екс-віце-президента США Джо Байдена, засновника та виконавчого директора SpaceX Ілона Маска, співака Каньє Веста та інших.

Зловмисники, за попередньою інформацією, змогли отримати доступ до акаунтів через співробітників компанії, які мають доступ до внутрішніх систем та інструментів. Після підміни пошти і скидання паролю вони змогли писати від імені відомих та верифікованих користувачів мережі. Зловмисники закликали користувачів скинути на рахунки біткоїни, пообіцявши повернути вдвічі більшу суму. Кілька сотень людей відгукнулися на заклик і перерахували біля 110 тисяч доларів.

За останньою інформацією Twitter не знайшов доказів, що зловмисники отримали доступ до паролів користувачів, тому радить не скидати паролі.

Раніше Twitter повідомив, що тимчасово припиняє обробку запитів на інформацію від правоохоронців Гонконгу. Таку заяву платформа зробила після прийняття нового контроверсійного закону про нацбезпеку Гонконгу, який набрав чинності 1 липня.