Топ-10 популярних в Україні сайтів замикають “Одноклассники”
20 вересня 2019
20.09.2019

За підсумками серпня 2019 року заблокована в Україні російська соцмережа “Однокласники” потрапила в топ-10 сайтів та опинилася на 10 позиції, обігнавши сайт прогнозу погоди Sinoptik. Крім того, у топ-25 вперше потрапив сайт Znaj.ua, сторінку якого на початку тижня заблокував Facebook через поширення дезінформації.

Дослідження Factum Group топ-25 сайтів за серпень 2019 на замовлення ІнАУ

Відповідно до даних дослідження Factum Group за серпень 2019 року, яке оприлюднила Інтернет Асоціація України, ВКонтакте другий місяць поспіль тримається на шостому місці у рейтингу, а російський пошуковик “Яндекс” залишається на дев’ятій сходинці за відвідуваністю. Mail.ru продовжує триматися на п’ятнадцятій позиції.

Найпопулярнішими серед українських користувачів традиційно залишаються Google, Youtube, Facebook. Четверте та п’яте місця у рейтингу – український портал Ukr.Net та соцмережа Instagram.

Рейтинг найпопулярніших додатків для Android не змінився. Популярними серед користувачів залишаються Viber, Приват24 та Instagram. Додаток російського «Вконтакте» залишається на 11 позиції.

Дослідження Factum Group топ-додатків для Android за серпень 2019 на замовлення ІнАУ

Інтернет асоціація представляє дані дослідження від Factum Group щомісяця. Топ сайтів формується на базі медіа-панелі чисельністю 5 тисяч користувачів.

Нагадаємо, що у квітні 2019 року сайт «ВКонтакте» випав з п’ятірки найпопулярніших сайтів серед українських користувачів, відповідно до даних Factum Group.

Нагадаємо, 17 вересня 2019 року компанія Facebook повідомила про видалення 168 облікових записів, 149 сторінок Facebook та 79 груп в Україні. Серед видалених сторінок – Hyser, Znaj.ua, Politeka. Ці сторінки вели скоординовану кампанію з дезінформації та були пов’язані з українською PR-компанією Pragmatico, яка, за словами менеджера Facebook по Україні Катерини Крук, брала замовлення і на політичний піар, в тому числі і чорний.