Ткаченко пропонує закріпити в законі визначення “мови ворожнечі”
29 жовтня 2019
29.10.2019

Олександр Ткаченко, голова парламентського комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики, пропонує закріпити у законопроєкті про аудіовізуальні послуги визначення поняття "мова ворожнечі" у медіа та у висловлюваннях державних посадовців. Про це Ткаченко заявив під час засідання комітету 29 жовтня.

Закріпити визначення “мови ворожнечі” Ткаченко пропонує тому, що один з членів комітету “використав мову ненависті стосовно вищих посадових осіб держави”, пише Детектор медіа.

Імені депутата Ткаченко не назвав.

Раніше стало відомо, що заступник голови іншого парламентського комітету із питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олександр Качура (депутат від “Слуги народу”) подав до ГПУ і ДБР заяву у зв’язку з негативними висловлюваннями депутатки Софії Федини (від “ЄС”) на адресу президента Зеленського.

Нагадаємо, за три роки покриття швидкісним інтернетом території України зросте до 90%, а 4G буде навіть у невеликих селах. Це стане можливим завдяки підписаному 29 жовтня меморандуму між чотирма мобільними операторами та прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком.