TikTok посилює боротьбу з небезпечними челенджами. Що зміниться
19 листопада 2021
19.11.2021

Китайська соцмережа TikTok попереджатиме про небезпечні челенджі та пропонуватиме дізнатись більше про те, як їх впізнавати.

Про це йдеться у блозі TikTok.

Відеоплатформа покращила роботу технології, яка попереджає команди з безпеки про раптове збільшення кількості шкідливого контенту, пов'язаного з хештегами. Це дозволить ефективніше «фіксувати потенційно небезпечну поведінку» та вживати заходів проти неї.

Крім того, на замовлення TikTok експерти організації Praesidio Safeguarding провели дослідження «Вивчення ефективних превентивних освітніх заходів у відповідь на небезпечні виклики в інтернеті». В опитуванні взяли участь понад 10 000 вчителів, батьків та підлітків віком від 13 до 19 років у Великій Британії, США, Німеччині, Австралії, Італії, Бразилії, Мексиці, Індонезії, В’єтнамі та Аргентині. Згідно з ним:

  • кожен п’ятий підліток брав участь у челенджі;
  • один із 50 брав участь у потенційно небезпечному челенджі;
  • менше одного із 300 — у «справді небезпечному».

Дослідження також свідчить, що користувачі потребують більше інформації про челенджі. У відповідь платформа додала до Центру безпеки ресурс, за допомогою якого можна навчитись відрізняти безпечні та небезпечні онлайн-виклики.

Як повідомлялося раніше, 12 серпня соціальна платформа коротких відео TikTok у блозі оголосила про впровадження посиленої політики контролю приватності для підлітків.