TikTok платитиме авторам оригінального відео. Почне з $200 млн
28 липня 2020
28.07.2020

TikTok створила фонд на $200 мільйонів, щоб платити авторам оригінальних відео. Так компанія намагається зберегти талановитих особистостей на своїй платформі, пише The Verge.

Це перша серйозна спроба платити користувачам напряму за їхній контент. Дотепер вони могли могли монетизувати тільки свої стріми. Компанія платитиме авторам відео, починаючи з наступного року. Відомо, що платежі будуть регулярними, проте в TikTok не уточнюють скільки платитимуть і як часто.

"Завдяки Фонду TikTok наші творці зможуть отримати додатковий заробіток і це компенсує час, турботу та відданість, які вони вкладають у творчий зв'язок із аудиторією, що надихається їхніми ідеями", - написала Ванеса Паппас, генеральна менеджерка TikTok в офіційному блозі.

Користувачі, які хочуть взяти участь у програмі, повинні бути повнолітніми, постійно постити оригінальні відео та створювати контент, який відповідає правилам спільноти. Крім того, користувачі, яку хочуть отримувати гроші за свої відео, повинні мати базову кількість фоловерів, однак компанія не уточнює скільки. Поки що участь в програмі можуть взяти тільки американські творці контенту. Вони зможуть подати відповідні заявки вже в серпні. Однак в TikTok заявили, що шукають можливості розширити фонд, але, знову таки, без жодної конкретики.

Раныше стало відомо, що США розглядає можливість введення заборони на китайські соцмережі, зокрема TikTok.