TikTok обмежуватиме перегляд певного контенту для підлітків
14 липня 2022
14.07.2022

Соцмережа TikTok розробила систему «Рівні вмісту» (Content Levels), яка обмежуватиме перегляд певного контенту для користувачів від 13 до 17 років.

Відео платформи, призначені для старшої аудиторії, можуть бути на надто складні для підлітків теми, особистий досвід та реальні події, йдеться у блозі TikTok.

Початкову версію системи підбору відео соцмережа впровадить протягом наступних тижнів. Відео на «дорослі або складні теми» та з, наприклад, вигаданими сценами, які можуть бути надто страшними або насиченими для молодшої аудиторії, надаватимуть оцінку зрілості. Це запобігатиме їхньому перегляду людьми, яким не виповнилося 18 років.

У найближчі місяці представники TikTok також планують запровадити ширші налаштування для пошуку відео для всіх користувачів.

Як повідомлялося раніше, з 13 липня почала діяти оновлена політика конфіденційності відеоплатформи TikTok. Західні видання звертають увагу на те, що зміни у політиці підвищують ризик збору голосової та візуальної біометричної інформації користувачів.