TikTok назвали найбільшим крадієм даних американців
18 листопада 2022
18.11.2022

Про це на слуханнях у комітеті Палати представників заявив директор ФБР Крістофер Рей.

Про це повідомляє видання TheHill.

За словами топ-чиновника, Китай викрав більше американських даних, «ніж усі інші країни разом». «Велика хакерська програма Китаю є найбільшою у світі, і вони викрали більше особистих і ділових даних американців, ніж усі інші країни разом узяті»,— сказав Рей на щорічних всесвітніх слуханнях щодо кіберзагроз, яке проходило у Комітеті Палати представників.

Окрім того, Рей підкреслив, що США мають «стурбованість стосовно національної безпеки», коли мова йде про Китай. Саме цей сервіс коротких відео є однією з найбільших проблем розвідки для США.

«Серед цих проблем - можливість, яку уряд Китаю міг би використовувати для контролю збору даних про мільйони користувачів. Не меншою проблемою є алгоритм рекомендацій, який можна було б використовувати для операцій впливу. США стурбовані контролем з боку програмного забезпечення, встановленого на мільйонах пристроїв, що дає можливість потенційно скомпрометувати особисті гаджети», — такі проблеми щодо TikTok перерахував Рей.

Досі існують невирішені питання щодо обміну даними між китайськими компаніями та урядом у Пекіні. Американські спецслужби занепокоєні тим, як насправді відбувається цей обмін даними і хто насправді має доступ до даних американців.

Як повідомлялося раніше, сервіс коротких відео підозрювали у стеженні за американцями.