Telegram подав антимонопольну скаргу в Єврокомісію на Apple AppStore
3 серпня 2020
3.08.2020

Компанія Telegram подала офіційну скаргу до Єврокомісії через 30% сервісного збору, які встановив Apple у своєму AppStore. У скарзі на адресу Європейського комісара з питань конкуренції Маргрет Вестагер йдеться про те, що техгігант має дозволити користувачам завантажувати програмне забезпечення не лише з App Store, але і з інших джерел, пише Fr24News.

Зазначається, що 30% сервісного збору приносять Apple понад $1 млрд щомісяця.

“Щокварталу Apple отримує мільярди доларів від сторонніх додатків. В той час, як витрати на розміщення і перевірку цих додатків складають десятки мільйонів, а не мільярди доларів. Ми це знаємо, бо в Telegram ми розміщуємо і перевіряємо більше публічного контенту, ніж будь-коли в App Store”, – заявив засновник Telegram Павло Дуров.

Дуров також звинувачує Apple у тому, що компанія заважає розвитку інновацій через свою монополію на ринку додатків.

Компанія Apple неодноразово заперечувала звинувачення в антиконкурентній поведінці.

Раніше Єврокомісія розпочала два антимонопольні розслідування проти Apple. Єврокомісія хоче перевірити, чи не порушує компанія через App Store правила конкуренції. Приводом для розслідувань стала скарга музичного стрімінгового сервісу Spotify, яку він подав у березні 2019 року. Рік потому, у березні цього року, до звинувачень долучився ще один продавець аудіокниг.