«Такої посади і державного діяча просто не існує»: Facebook скасував верифікацію акаунта «губернатора» окупаційної влади Севастополя
8 червня 2021
8.06.2021

Соціальна мережа Facebook позбавила представника окупаційної влади Криму так званого «губернатора» Севастополя Михайла Развожаєва позначки про верифікацію облікового запису.

Про це повідомляє Антон Кориневич, постійний представник Президента України в АР Крим.

«Зараз у цієї людини верифікації та «синьої галочки» вже немає. І не буде, бо він незаконно здійснює свою діяльність і є частиною окупаційної адміністрації Російської Федерації в нашому українському Севастополі. Відповідно, такої посади і державного діяча просто не існує. Як для України, так і для всього цивілізованого світу. Така вона, доля окупанта», – пояснив Антон Кориневич.

Як повідомлялося раніше, 7 лютого до трендів Twitter потрапив хештег #TwitterSupportsTerorrism. Користувачі соцмережі вимагали скасувати верифікацію акаунта Представництва МЗС Росії у місті Сімферополі. Хоч цей обліковий запис був верифікований, за даними BuzzFeed, ще у 2018 році, проте активно звернули увагу на це користувачі Twitter лише зараз. Зокрема, усе розпочалося з твіту канадського журналіста і блогера Майкла Маккея.

«Twitter поставив перевірену блакитну галочку російським загарбникам України. Окупаційний режим Путіна в українському Криму має "офіційний" престиж. @verified надає печатку схвалення воєнним злочинам та злочинам проти людства», — повідомив Майкл Маккей.