Світовий банк допоможе Мінцифри розвивати широкосмуговий доступ до інтернету
8 листопада 2019
8.11.2019

Міністерство цифрової трансформації співпрацюватиме із Світовим банком над розвитком широкосмугового доступу до інтернету. Про це домовився заступник міністра цифрової трансформації з питань розвитку інфраструктури Олександр Шелест з представниками делегації Світового банку.

На першому етапі це буде консультаційна та інформаційна підтримка, оскільки СБ як і Мінцифри “працює над створенням мапи покриття та робить аналіз функціонування ринку”, йдеться у повідомленні.

Міністерство також сподівається на допомогу фахівців Банку в написанні державної політики у сфері розвитку широкосмугового доступу, а також в оновленні базового законодавства у сфері телекомунікацій.

“Наступним кроком співробітництва, за потреби, може стати залучення Світового банку до фінансування проєкту покриття ШСД у сільській місцевості України”, - повідомляє Мінцифри і відзначає, що Україна зацікавлена у поглибленні співпраці в цьому напрямку.

Нагадаємо, за три роки покриття швидкісним інтернетом території України має зрости до 90%, а 4G буде навіть у невеликих селах. Це стане можливим завдяки підписаному 29 жовтня меморандуму між чотирма провідними мобільними операторами та прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком.