Суд призупинив розгляд справи про позбавлення TUT.BY статусу ЗМІ
9 жовтня 2020
9.10.2020

Призупинено процес через оскарження з боку TUT.BY попереджень від Міністерства інформації, які інтернет-видання почало отримувати із початком протестів в Білорусі. Якщо позов видання до судової колегії з економічних справ Верховного Суду щодо визнання недійсними цих попереджень буде задоволено, підстав позбавити ресурс статусу ЗМІ не буде.

Про це на своєму сайті розповіли самі TUT.BY.

Рішення про попередження, винесені Міністерством інформації, буде ухвалене 26 жовтня. Попередньо опозиційний інтернет-ресурс позбавили статусу ЗМІ на 3 місяці: з 1 жовтня по 30 грудня наказом міністра Ігоря Луцького.

«Ми сподіваємося на детальний розгляд усіх наших аргументів, доказів, які ми збираємося надати у Верховний суд, оскільки ми не згодні з тими попередженнями, які нам винесли, — прокоментувала генеральна директорка TUT.BY Людмила Чекіна. — Звісно, ситуації щодо кожного з них різні. Тим не менш, суттєве те, що усі вони були винесені без заподіяння виданням будь-якої шкоди державним чи суспільним інтересам. А це є вагомою умовою для того, щоб було право застосувати такі жорсткі заходи, які Міністерство інформації намагається застосувати щодо порталу TUT.BY»

Нагадаємо, раніше Міністерство інформації забрало у видання статус ЗМІ через 4 попередження за опубліковані матеріали.