Справу закрито: хто заблокував 20minut.ua і ще понад 400 сайтів
1 березня 2021
1.03.2021

25 лютого правоохоронці закрили кримінальну справу, за якою суд заблокував доступ до 426 інтернет-ресурсів, та скасували арешт на майнові права інтелектуальної власності.

Про це повідомляють «20 хвилин».

17 грудня 2020 року Олександр Пан (минуле прізвище Прочухан) та його адвокати звернулись до Голосіївського районного суду з вимогою накласти арешт на сотні інтернет-сайтів, які в різний час про нього писали. За словами Антона Геращенко, заступника Міністра внутрішніх справ, позивачеві «дуже не подобалося те, що про нього писали на різних інтернет-сайтах в різний час, називаючи його шахраєм та пройдисвітом, а також називаючи його іншими неприємними епітетами». Суддя Катерина Плахотнюк ще 4 лютого винесла рішення про визнання 426 інтернет-сайтів такими, що принижують честь і гідність Пана та наклала на них арешт.

Скріншот Ухвалу, джерело: Українська правда

Серед заблокованих ресурсів тоді опинивсявінницький новинний портал 20minut.ua. Також до переліку внесли LiveJournal — одну з перших популярних в Україні блогових мереж. Закрити доступ планували й до російського видання РБК.