Список «екстремістських формувань» розширюється: МВС Білорусі додало до нього онлайн-ресурси «Белсату»
4 листопада 2021
4.11.2021

3 листопада Міністерство внутрішніх справ Білорусі визнало онлайн-ресурси телеканалу «Белсат», створеного з ініціативи й за підтримки МЗС Польщі та Польського громадського телебачення, «екстремістським формуванням».

Про це повідомляє МВС Білорусі.

«Рішенням Міністерства внутрішніх справ визнано екстремістським формуванням та заборонено діяльність на території Республіки Білорусь групи громадян, об'єднаних за допомогою інтернет-ресурсів "БЕЛСАТ"», — йдеться у повідомленні.

До переліку заборонених онлайн-ресурсів «Белсату» у кінці липня цього року додали сайт каналу, Youtube-канал, а також всі акаунти у соціальних мережах.

Белсат — білоруськомовний супутниковий телеканал, створений на підставі договору МЗС Польщі та TVP (Польського громадського телебачення) у 2007 році. Канал активно висвітлював протести в Білорусі після виборів президента влітку 2020 року.

Як повідомлялося раніше, 29 жовтня Міністерство внутрішніх справ Білорусі визнало три опозиційні Telegram-канали Nexta, Nexta-Live, Luxta та їхніх засновників «екстремістським формуванням».