«Скажи правду»: Мін'юст запускає портал для збору доказів проти Росії в міжнародні суди
26 травня 2022
26.05.2022

Міністерство юстиції України запускає єдиний національний портал «Скажи правду» зі збору доказів для захисту та представництва України в Європейському суді з прав людини та Міжнародному суді ООН.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Наша кампанія «Скажи правду» має одну мету — притягнення рф до відповідальності у Європейському суді з прав людини. Для цього нам потрібні докази, а саме відео, фото та записи про порушення, вчинені загарбниками на нашій землі», — сказали журналістам видання у Мінюсті.

Як надіслати заявку

На порталі кожен, хто постраждав від дій російських агресорів, може подати заявку та розповісти власну історію. Для цього необхідно:

— Зайти на сайт; — Заповнити форму з інформацією про злочин, свідків та жертв; — Додати медіадокази та розказати якомога більше про те, що сталося.

Скріншот порталу «Скажи правду»

Як повідомлялося раніше, державна служба з надзвичайних ситуацій разом із державною ІТ-компанією «Інфотех» запустили бета-версію застосунку «Розмінування України». З його допомогою можна повідомити про знайдені на території України нездетоновані боєприпаси, міни та інші вибухонебезпечні та підозрілі предмети.