Силовики на закритій зустрічі обговорили протидію агресії у інформпросторі
8 жовтня 2019
8.10.2019

Сергій Кривонос, заступник секретаря Ради національної безпеки (РНБО), провів закриту зустріч з представниками силових відомств щодо протидії інформаційної агресії проти України. Про це він написав на своїй Facebook-сторінці.

Заступник секретаря РНБО повідомив про необхідність негайних державних дій через “розбалансування інформаційного простору”, яке спричинене хаосом виступів і заяв керівників різних відомств та непрофесійністю піарників. Кривонос також заявив про “провальну роботу реформованого МІПу (Міністерства інформаційної політики - ред.)”.

“Налагодження чіткої міжвідомчої координації, обмін інформацією, єдині базові наративи, чітка виважена державна реакція на інформаційні наступальні дії проти України, чітко вибудована система захисту інформаційного простору, активні інформаційні наступальні атаки на нашого ворога спроможні додати неабиякої переваги у боротьбі за мир та незалежність України”, – додав Кривонос.

Нагадаємо, уряд планує боротися з дезінформацією українців, підтримуючи створення якісного контенту, зокрема такого, що протидіятиме інформаційній агресії. Про це йдеться в програмі діяльності уряду, яку нещодавно схвалила Верховна Рада.