Шведське суспільне ТБ та радіо заборонили співробітникам встановлювати TikTok
26 серпня 2020
26.08.2020

Співробітникам шведського телебачення та радіо рекомендують не встановлювати додаток TikTok, що належить китайській компанії Bytedance. Тим же, хто встановив цю програму, в департаменті безпеки рекомендують видалити додаток. Про це повідомляється на сайті шведського суспільного мовника.

“Вони (TikTok — Авт.) збирають більше даних, ніж аналогічні програми, і приховують які саме дані збирають. Ми не можемо відстежити ні які дані збираються, ні куди вони просто йдуть”, — каже Даніель Екельоф, керівник відділу дистрибуції та безпеки ІТ у SVT.

Така заборона стане в першу чергу проблемою для шоу Lilla Aktuellt — програми для дітей віком від 9 до 12 років. Керівник проекту називає TikTok основною платформою в соцмережах: кількість підписників сягнула понад 90 тисяч, які дуже активно взаємодіють в коментарях. На даний момент розглядається варіант, щоб шоу використовувало окремі телефони, щоб залишатися на зв’язку з аудиторією.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп заявив, що компанія Oracle може бути хорошим покупцем для додатку TikTok, що належить китайській компанії. Це сталося після того, які він продовжив термін для купівлі додатку з 45 до 90 днів.