Штраф за відгук у Google: американська покрівельна компанія вимагає від пари сплатити $112 тисяч через негативний коментар
27 липня 2021
27.07.2021

Американська покрівельна компанія Executive Roof Services подала до суду на подружню пару з міста Ванкувер штату Вашингтон Отем Непер і Адам Марш після того, як вони залишили негативний відгук з однією зірочкою Executive Roof Services у Google.

Про це повідомляють KGW8-TV і Newsweek.

За словами Отем Непер і Адама Марша, їм не сподобався рівень обслуговування компанії.

Працівник Executive Roof Services, якого запросив орендодавець для ремонту протікаючого даху, оглянув покрівлю і сказав перетелефонувати в офіс наступного дня. Працівниця, яка підняла слухавку, була «вкрай грубою», «відмовлялася будь-що повідомляти» і «насміхалася» з них. Після цього пара написала негативні відгуки на Executive Roof Services у Google й детально описала свій досвід співпраці з компанією.

Невдовзі Отем Непер зателефонував власник компанії і сказав видалити відгук, поки він «не зашкодив репутації компанії ще більше». Подружжя повідомило про це поліції і не видалило відгуки.

Наприкінці червня 2021 року до них звернулась юридична фірма Jordan Ramos, яка представляє Executive Roof Services, з вимогою це зробити. У позові їх звинувачують у «наклепі й міжнародному втручанні в очікувану діяльність бізнесу» та вимагають стягнути 112 тисяч доларів компенсації.

Адвокат Executive Roof Services Девід Баузер каже, що судовий позов пов‘язаний не лише з негативними відгуками, а з тим, хто замовив ремонт. Марш і Непер хотіли «отримати звіт [про виконання робіт], на який вони права не мали», тому що послуги замовив орендодавець, а не вони. За словами Баузера, компанія не проти негативних оцінок, якщо їх лишають замовники.

Як повідомляє Громадське, тепер пара збирає кошти на адвоката на краудфандинговому сервісі GoFundMe. Їм уже пожертвували майже вісім тисяч доларів (станом на 26 липня).

Як повідомлялося раніше, Роскомнагляд вимагає заблокувати YouTube-канали соратників Олексія Навального – Леоніда Волкова, Володимира Мілова і Георгія Албурова.