Що потрібно знати про експериментальний додаток Paper Phone від Google?
29 жовтня 2019
29.10.2019

Набридло постійно зазирати до телефону, але хочеться завжди мати під рукою потрібні дані? "Скористайтесь нашим експериментальним додатком Paper Phone!", – відповідає Google.

Після встановлення Paper Phone, користувач може обрати дані, які будуть потрібні йому (їй) впродовж дня – контакти людей, карта, рецепти, збережені замітки, навіть поле для гри в судоку чи поле для банківської картки. Потім користувач ці дані зберігає в PDF форматі та зможе роздрукувати на будь-якому принтері.

принтер

Розробники застосунку вважають, що таким чином користувачі зможуть менше часу проводити перед екраном смартфону. І ціль чудова, якби не нюанси, що залишаються для цифрової безпеки.

Бо, а що, як ви випишете в такий друкований файл контакти людей і раптом загубите роздруківку? Такий варіант значно ймовірніший, аніж ви забудете де-небудь свій смартфон. Крім цього, дуже ймовірний варіант, що користувачу просто не вистачить лише тих даних, що він/вона виписали й все одно доведеться впродовж дня часто заглядати в телефон.

А ще, постійне друкування даних – не екологічно та явно збільшить кількість використаного паперу.

Тому, ми б радили золоту середину – користуватись смартфоном, не друкуючи додатково потрібні дані. А якщо проблема з кількістю витраченого часу на смартфон для вас актуальна – ставити додатки, що контролюватимуть екранний час. Введіть в пошуку Google "Apps for manage my screen time" та обирайте зручний застосунок саме для вас.

Більше про експериментальний Paper Phone читайте за посиланням.