СБУ притягнула до відповідальності шістьох осіб за поширення дезінформації про коронавірус
19 березня 2020
19.03.2020

Служба безпеки та Нацполіція України притягнули до адміністративної відповідальності 5 осіб у Чернівецькій та Луганській областях за маніпуляції та спроби дестабілізації ситуації в країні під час поширення коронавірусу.

Як повідомляє пресслужба СБУ, ще на одну особу у Одесі відкрито кримінальне провадження.

“Підривну діяльність одного із таких інтернет-провокаторів було припинено в Одесі, — йдеться у повідомленні СБУ. — Він не лише розповсюджував неправдиву інформацію про коронавірус, але й публікував матеріали із закликами до зміни територіальних меж та державного кордону України. А це є кримінальним правопорушенням, передбаченим ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України”.

СБУ фіксує фіксує появу великої кількості деструктивних спільнот на різних інформаційних майданчиках та появу неправдивих публікацій у проросійських медіа.

Нагадаємо, Міністерство внутрішніх справ України повідомило про різке збільшення випадків розповсюдження різноманітних чуток та неправдивої інформації у зв’язку із введенням у державі режиму карантину для боротьби з коронавірусом.