СБУ оголосила підозру блогеру Анатолію Шарію
16 лютого 2021
16.02.2021

Служба безпеки України повідомила блогеру Анатолію Шарію про підозру за статтею про державну зраду і порушення рівноправності громадян. На переконання слідчих, він здійснював протиправну діяльність на шкоду національній безпеці України в інформаційній сфері.

Про це повідомляє СБУ.

«Починаючи з 2012 року, через соціальні мережі, електронні ЗМІ та російські телевізійні канали він сприяв державним та неурядовим структурам РФ у проведенні спеціальних інформаційних операцій», — йдеться у повідомленні СБУ.

Під час слідства з допомогою експертних досліджень, у тому числі лінгвістичних, в інтерв'ю та виступах Анатолія Шарія відзначили наявність фактів підривної діяльності проти України. За даними правоохоронців, блогер займався дискредитацією державної політики України, умисно та цілеспрямовано поширював маніпулятивну, викривлену інформацію щодо урядових ініціатив та подій на Сході країни. Протиправні дії Анатолія Шарія активно використовували російські ЗМІ — телеканали «Россия 24», «Россия 1», телеканал Міністерства оборони РФ «Звезда» тощо.

Джерело: сайт СБУ

Нагадаємо, що раніше РНБО заблокувала телеканали Віктора Медведчука.