Сайт ІМІ зазнав потужної DDOS-атаки. Вебсторінка не працювала понад три години
11 травня 2022
11.05.2022

10 травня сайт Інституту масової інформації не працював понад три години через потужну DDoS-атаку. До цього вебсторінка ІМІ періодично зазнавала хакерських атак та працювала з перебоями, але цього разу припинила роботу вперше.

ІМІ пов'язує атаку з діяльністю організації, а також з участю медіаекспертки Ірини Земляної в акції протесту у Варшаві 9 травня, під час якої вона облила червоною фарбою посла росії в Польщі.

Після акції Ірина Земляна отримала понад 700 повідомлень у соцмережах. Їй погрожують фізичною розправою та обіцяють облити кислотою.

Як повідомляє редакція, з 24 лютого сайт ІМІ щоденно зазнавав кібератак, які вчиняли хакери з рф. Тоді хакери використовували різні способи для зламу сайту ІМІ, щоб заволодіти доступом до адміністрування. Зокрема, намагалися знайти уразливість за допомогою прописання скриптів у формі донатів. Однак через високий ступінь захисту їм це не вдалося.

Востаннє сайт ІМІ зазнав потужної DDoS-атаки 25 березня. ІМІ пов’язував кібератаку з публікацією списку про 148 злочинів, які росія скоїла проти журналістів та медіа в Україні протягом місяця з початку широкомасштабного вторгнення в Україну, з 24 лютого до 24 березня 2022 року.

Раніше ми розповідали про те, що зловмисники розсилають електронні листи із темою «Указ Президента України No 576/22 про безпрецедентні заходи безпеки».