YouTube видалятиме відео з дезінформацією щодо схвалених вакцин
30 вересня 2021
30.09.2021

Платформа YouTube з 29 вересня 2021 року видаляє контент, який поширює фейкову інформацію про будь-яку схвалену в світі вакцину.

Про це йдеться у блозі YouTube.

«Ми постійно спостерігаємо, як помилкові твердження про вакцини від коронавірусу перетворюються на місінформацію про вакцини в цілому, і зараз настав час, коли особливо важливо розширити роботу, яку ми почали з COVID-19, з тим щоб охопити і інші вакцини», — зазначають представники платформи у повідомленні.

За словами віцепрезидента YouTube Метт Халпрін, нововведення торкнеться всіх відео про те, що вакцини небезпечні або можуть спричинити виникнення хронічних захворювань, повідомляє Bloomberg.

Рік тому YouTube заборонив відеоконтент з критикою вакцин від коронавірусу. Відтоді платформа видалила понад 130 тисяч роликів за «порушення політики YouTube в області вакцин від COVID-19».

Раніше ми розповідали про те, як техгіганти регулюють контент щодо COVID-19 та які практики встановлюють задля боротьби з дезінформацією, а також чи співпрацюють уряди з техгігантами у покращенні методів протидії поширенню недостовірної інформації.