Росіяни намагаються дискредитувати Зеленського за допомогою фейкового сайту
8 вересня 2022
8.09.2022

Сайт створили з прицілом на німецьку аудиторію. Він почне працювати 30 вересня, проте на даний момент уже можна подивитись на його головну сторінку.

Про це повідомляє Telegram-канал Офісу Президента України

Цей сайт розробили російські спецслужби, його мета – дискредитація Володимира Зеленського. На сайті розміщено інформацію про військовий фонд Президента України, також відомий як Фонд Зеленського. Ресурс виконано німецької мовою, в якості контактних даних вказано відразу дві адреси, одна в Києві, а іще одна в Мюнхені.

На сайті розміщена підбірка новин з медіа, пов’язаних з Україною. Користувачам пропонується підписатись на новини фонду. Ця пропозиція супроводжується повідомленням про те, що на етапі фінансування учасники отримають подарунки та бонуси від фонду. Загалом проект виглядає як фінансова піраміда. В його описі йдеться про заробіток на підтримці України через реферальну програму.

Вперше про створення такого ресурсу Головне Управління Розвідки інформувало ще на початку серпня.

Це не перша спроба російських спецслужб протидіяти Україні в інформаційному просторі. Як повідомлялося раніше, ще в квітні російські окупанти створили фейковий чат-бот Служби безпеки України у Telegram.