Російський суд оштрафував TikTok на 2,6 мільйони рублів (понад $34 тисячі)
7 квітня 2021
7.04.2021

Російський суд оштрафував TikTok на 2,6 мільйони рублів (понад $34 тисячі) через начебто невчасно видалені заклики для підлітків приєднатись до неузгодженої акції протесту у Москві.

Про це повідомляє Медуза.

Штраф наклали за порушення порядку обмеження доступу до інформації. Про рішення суду повідомила прессекретар Зульфія Гуринчук виданню «Інтерфакс»: «Визнати TikTok винною в скоєнні 24 січня адміністративного правопорушення і призначити організації покарання у вигляді адміністративного штрафу в розмірі 2 600 000 рублів (понад $34 000 – ред)». За даними Deutsche Welle, контент закликав молодь брати участь у протестах на підтримку російського опозиціонера Олексія Навального.

Як повідомлялося раніше, Росія оштрафувала Twitter на понад три мільйони рублів (понад $43 тисячі). Мировий суд Таганського району Москви наклав штраф на Twitter за нібито відмову видаляти твіти з закликами до неповнолітніх взяти участь у «неузгоджених мітингах». Компанію визнали винною за адміністративною статтею про порушення порядку обмеження доступу до забороненої інформації. Максимальний штраф за цією статтею становить 4 млн рублів.