Російські соцмережі закріпилися в топ-10 найпопулярніших в Україні сайтів
14 листопада 2019
14.11.2019

Російські соцмережі “Вконтакте” та “Одноклассники” зберегли за собою місце в топ-10 найбільш відвідуваних сайтів. Крім того, другу п'ятірку рейтингу очолює ресурс Yandex.

Про це йдеться у дослідженні інтернет-аудиторії України за жовтень, яке виконується на замовлення ІнаУ компанією Factum Group Ukraine.

Перша трійка найпопулярніших сайтів залишилася незмінною: Google, Youtube, Facebook. При цьому частка користувачів Google зросла на 3%, тоді як Facebook втратив 2%. рейтинг сайтів

Посилив свої позиції і російський Yandex, середня частка користувачів якого складає 11% проти 10% у вересні. На сьомому місці “Одноклассники” з 10% і на 10 опустився “Вконтакте”, втративши 1% аудиторії в порівнянні з попереднім місяцем.

В рейтингу найпопулярніших додатків для Android чергова ротація між “Вконтакте” та Skype. Російський додаток відвоював собі 11 місце, посунувши дітище естонських розробників на позицію нижче.

Нагадаємо, за підсумками вересня російські соцмережі потрапили в другу половину топ-10 найпопулярніших сайтів, витіснивши звідти Instagram.