Ринок смартфонів рекордно впав через пандемію COVID-19
23 березня 2020
23.03.2020

Поставки смартфонів у світі у лютому 2020 року порівняно з аналогічним періодом у 2019 році знизилися на 38%. Це рекордне падіння за весь період виробництва смартфонів. Про це йдеться у звіті аналітичної компанії Strategy Analytics.

Так, минулого місяця у світі поставили 61,8 мільйони одиниць смартфонів, натомість у лютому 2019 року поставки сягали 99,2 мільйони.

Через пандемію коронавірусу виробники смартфонів, в тому числі й Apple, заявили про дефіцит пристроїв.

Найбільше падіння аналітики зафіксували у Азії, де раніше за інші країни почався спалах коронавірусу, відповідно компанії не змогли випускати нові смартфони, а користувачі їх купувати.

Зазначається, що спад зафіксували серед усіх цінових категорій смартфонів, а не лише в сегменті преміум.

Експерти Strategy Analytics прогнозують: падіння продовжиться і дані за березень 2020 року можуть стати ще гіршими, що зумовлено глобальним карантином і обмежувальними заходами у країнах Європи через COVID-19.

Раніше стрімінговий сервіс Netflix та відеохостинг YouTube знизили якість відео у Європі на місяць. Це дозволить зменшити навантаження на мережі. Оскільки люди, перебуваючи на карантині у зв’язку з поширенням коронавірусу, почали масово дивитися відео у високій якості (HD).