Reddit заблокував найбільшу спільноту прихильників Трампа через поширення мови ненависті
30 червня 2020
30.06.2020

Розважальний та новинний онлайн-сервіс Reddit заблокував найбільшу спільноту прихильників президента США Дональда Трампа r/The_Donald та ще близько двох тисяч інших форумів та спільнот після оновлення політик платформи щодо контенту, який може містити мову ненависті.

Як повідомляє The Verge, більшість з видалених спільнот були неактивні.

На спільноту r/The_Donald були підписані 790 тисяч користувачів. Вони публікували відео, меми та дописи на підтримку Трампа. Активними у спільноті були 8 тис. користувачів на день.

Стів Хаффман, виконавчий директор Reddit, повідомив, що відповідно до оновлених політик спільноти, облікові записи та форуми, які поширюватимуть мову ненависті, блокуватимуться. Він також додав, що користувачі спільноти r/The_Donald та r/ChapoTrapHouse роками порушували політики сайту.

Reddit оновив свої політики через місяць після акцій протестів Black Lives Matter у США. Як пише видання, оновлення політик означає серйозну зміну для компанії, яка раніше дозволяла своїм користувачам навіть вільно поширювати вкрадені оголені фото на сайті.

Нові політики тепер вимагають від користувачів “Пам’ятати про людину!”, а кожна людина має право використовувати Reddit без утисків, знущань та погроз.

Спільнота r/The_Donald не має офіційного зв’язку з Трампом, проте у штабі користувачам радять користуватися додатком його передвиборчої кампанії, аби “почути все напряму від президента”.

Раніше президент США Дональд Трамп ввів обмеження на 60 днів на в'їзд багатьом категоріям трудових мігрантів. Відповідний документ є на сайті Білого дому. Це розпорядження набуває чинності 24 червня. Як це стосується техгігантів, читайте у матеріалі.