Програма “Google для некомерційних організацій” відтепер доступна в Україні
3 червня 2020
3.06.2020

Компанія Google Україна офіційно оголосила про запуск безкоштовного сервісу для громадських організацій – Google for Nonprofits. Про це Google Україна повідомила у своєму блозі.

“В умовах поширення коронавірусної інфекції (COVID-19) некомерційні організації стикаються з унікальними, безпрецедентними проблемами. І зараз для них важливіше, ніж будь-коли, мати доступ до інструментів та рішень, які допоможуть їм налагодити спільну роботу, працювати продуктивніше, а також розповісти про свою місію інтернет-спільноті”, – йдеться у повідомленні компанії.

Як долучитися до програми

Відтепер громадські організації в Україні можуть подати запит на реєстрацію облікового запису. Якщо вони відповідатимуть вимогам, то зможуть почати користуватись інструментами Google безкоштовно. Google вказує такі вимоги до ГО:

  • організація має бути зареєстрована в TechSoup Ukraine, регіональному відділенні мережі TechSoup Global.
  • організація має бути: (1) благодійною організацією; (2) громадською асоціацією; (3) релігійною організацією; (4) міжнародною некомерційною організацією.

Які можливості отримають громадські організації

Після реєстрації ГО зможуть отримати безкоштовно базовий G Suite. У нього входитиме корпоративна електронна пошта, календар, документи, диск, сервіс для відеодзвінків та інші сервіси, знайомі користувачам Google.

Громадські організації в Україні зможуть тако отримати безкоштовно преміум-акаунт на YouTubе та доступ до YouTubе -студії.

В рамках програми Ad Grants компанія надаватиме гранти до 10 000$/місяць на розміщення реклами у пошуку Google. Ця програма буде доступна в Україні до жовтня 2020 року. Також щомісяця Google даватиме ГО $250 для Google Maps Platform на розробку картографічних продуктів.

Нагадаємо, сервіс Google for Nonprofits вже працює у 57 країнах.