Профільний комітет Верховної Ради рекомендує продовжити блокування російських веб-сайтів
7 травня 2020
7.05.2020

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки Верховної Ради рекомендує продовжити блокування російських веб-сайтів та ухвалити відповідну постанову. Про це зазначається на сайті комітету.

“Рекомендувати Раді національної безпеки і оборони України прийняти рішення про продовження строку застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), відповідно до Рішення Ради національної безпеки і оборони від 28 квітня 2017 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)” (з наступними змінами), що було введено в дію Указом Президента України від 15 травня 2017 року”, – йдеться у тексті постанови, схваленої комітетом.

Член комітету, народний депутат від “Голосу” Роман Лозинський зазначив, що ухвалення постанови очікують на найближчому засіданні, яке має відбутися 13 травня.

Раніше голова Служби безпеки України Іван Баканов запропонував Раді національної безпеки та оборони продовжити санкції не тільки проти «Вконтакте» та «Одноклассники», але й проти «Яндекс», «Mail.ru», «Доктор Веб», «Касперский», «1С» і «Парус».

Нагадаємо, термін дії санкцій проти російських веб-сайтів завершується 15 травня.