Профільний комітет Верховної Ради рекомендував парламенту ухвалити законопроєкт “Про медіа”
17 січня 2020
17.01.2020

Парламентський комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики рекомендував Верховній Раді прийняти за основу законопроєкт №2693 “Про медіа”.

Як повідомляє Детектор медіа, за відповідне рішення проголосували дев’ять членів комітету, троє депутатів з “Опозиційної платформи – За життя” - проти, ще троє членів комітету від “Європейської солідарності” утрималися.

За словами голови комітету Олександра Ткаченка, законопроєкт №2693 “Про медіа” буде відправлено на експертизу Раді Європи. Він також повідомив, що наступного тижня відбудеться публічне обговорення законопроєкту.

Член комітету Юрій Павленко від «Опозиційної платформи – За життя» повідомив, що депутати з його фракції не встигли підготувати альтернативний законопроєкт.

15 січня 2020 року у парламенті був зареєстрований альтернативний законопроєкт № 2693-1. Як зазначається на сайті Верховної Ради, його авторами є Микола Княжицький, Володимир В'ятрович, Софія Федина, Вікторія Сюмар, Володимир Ар'єв, Ірина Фріз, Олег Синютка та Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Раніше заступниця голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук заявила, що новий законопроект “Про медіа” допоможе врегулювати діяльність телеграм-каналів, зокрема і анонімних.