Про це повідомляє Українська правда з посиланням на Інтерфакс-Росія.
«Лунають пропозиції піти від анонімності в інтернеті, що дозволить, вважають прихильники цієї ідеї, в рази знизити обсяг контенту, який пропагує насильство та героїзує екстремізм. Необхідно обговорювати», — написав В’ячеслав Володін у своєму Telegram-каналі.
Відмову від анонімності розглядають як один із способів зменшити ризики випадків тероризму, що за словами спікера Держдуми, зазвичай пов’язаний з використанням інтернету.
11 травня у школі №175 в Казані сталася стрілянина, у результаті якої загинули щонайменше дев’ять людей. Серед них учні 8 класу та працівники школи. Як повідомляє російська служба ВВС, за кілька днів до обстрілу стрілок Ільназ Галявієв створив Telegram-канал. Перед нападом хлопець написав, що збирається вбити «багато людей», а потім скоїти самогубство.
«Сьогодні я вб'ю величезну кількість біосміття та застрелюсь», — цитують УНІАН. У повідомленнях для каналу Ільназ Галявієв називав себе «богом».
Як повідомлялося раніше, у березні 2021 року Роскомнагляд запропонував внести зміни до закону «Про персональні дані», що передбачають збір номерів паспортів, адрес, номерів телефонів та електронних пошт при реєстрації нових користувачів у соцмережах і месенджерах. Також у грудні 2020 року Росія посилила норми щодо «суверенного інтернету».