Конгрес США просить Facebook відкласти запуск криптовалюти – Libra треба перевірити
20 червня 2019
20.06.2019

Голова комітету Палати представників Конгресу США з питань фінансових послуг Максін Уотерс рекомендує Facebook відкласти запуск криптовалюти Libra. Уотерс заявляє, що спершу Libra треба перевірити перш ніж запускати.

Як повідомляє ВВС, компанія очікує на можливість відповісти на заяву Конгресу.

“Враховуючи неспокійне минуле компанії, я прошу Facebook погодитися на мораторій на будь-який рух у розробці криптовалюти, поки Конгрес і регулятори не матимуть можливості вивчити ці питання і вжити заходів”, – сказала конгресменка Максін Уотерс.

Уотерс також згадала, що Facebook пов’язані з витоком даних користувачів і закликала керівників компанії свідчити перед її комітетом. Американський сенатор Шеррод Браун, який є членом Комітету з банківської діяльності Сенату, вважає, що Facebook став “занадто великим і надто потужним”.

“Ми не можемо дозволити Facebook запустити ризиковану нову криптовалюту з рахунку швейцарського банку без належного нагляду”, – вважає сенатор

Нагадаємо, 18 червня 2019 року компанія Facebook презентувала у тестовому режимі криптовалюту Libra. Користувачі зможуть повноцінно придбати Libra з 2020 року. Для управління Libra була створена окрема швейцарська організація Libra Association.