Окупанти заблокували Google для мешканців Херсонської, Луганської та Донецької областей
25 липня 2022
25.07.2022

У ніч на 23 липня російські окупанти заблокували жителям Херсонської області доступ до пошукової системи Google. 22 липня окупаційна влада оголосила про блокування сервісів браузера на Донеччині та Луганщині.

Про це повідомляє Українська правда.

Обмеження на Херсонщині

«На моє прохання пошукова система Google відключена, те саме з YouTube і Viber. Пошукову систему заблоковано»,повідомив так званий «заступник голови військово-цивільної адміністрації» Херсонської області Кирило Стремоусов.

Кирило Стремоусов заявив, що платформи заблокували через те, що українська влада використовує їх нібито як «елемент інформаційного тероризму».

На початку липня на Херсонщині заблокували відеоплатформу YouTube та месенджер Viber, але команді останнього вдалося обійти блокування. Наразі Viber у Херсоні працює, хоч і з перебоями.

Блокування Google у Донецькій та Луганській областях

22 липня голова так званої «ДНР» Денис Пушилін заявив, що роботу Google на території псевдореспубліки заблокували. Раніше таке ж рішення ухвалив очільник псевдореспубліки «ЛНР» Леонід Пасічник.

Сервіси Google обмежили за нібито пропаганду тероризму і «насилля у відношенні всіх росіян і в особливості населення Донбасу». При цьому окупанти зазначили, що блокування скасують, якщо Google «виправиться».

Раніше ми розповідали про те, як користуватися інтернетом в умовах окупації.