Обговорення законопроєкту про дезінформацію продовжено щонайменше на два місяці
7 лютого 2020
7.02.2020

Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський повідомив, що законопроєкт про дезінформацію обговорюватиметься щонайменше ще два місяці, пише “Укрінформ”. Законопроєкт ще не зареєстрований у парламенті.

“Він винесений спеціально для обговорення з громадою, для того, щоб зробити цей закон досконалим, для того, щоб він захищав інформаційний простір та не міг використовуватися для утиску свободи слова. Вже існують міфи щодо цього законопроєкту, вже існує дезінформація щодо нього. Все це треба відпрацювати, щоб вся спільнота зрозуміла, як це працює”,– заявив міністр.

За словами Бородянського, за підсумками обговорення, яке проводилося у січні 2020 року, працюють експертні групи. Протягом наступних двох місяців проведуть ще одну сесію та обговорення.

Нагадаємо, члени комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики на чолі з головою Олександром Ткаченком заявили, що стурбовані положеннями представленого законопроєкту. Зокрема, депутатам не подобається неспівмірність покарань за дезінформацію, широкі повноваження Уповноваженого з питань інформації, розподіл журналістів на професійних та решту і правова невизначеність самого тлумачення “дезінформація”. Більше про те, що передбачає законопроєкт, читайте на нашому сайті.