Новий месенджер від Instagram: що відомо про Threads
5 жовтня 2019
5.10.2019

Соціальна мережа Instagram запустила новий месенджер Threads для спілкування тільки з підписниками із категорії “близькі друзі”. Threads стане прямим конкурентом Snapchat, щоб ослабити популярність мобільного додатку для спілкування серед молоді.

Як повідомляється у блозі компанії, месенджер був створений, оскільки “ми побачили необхідність залишатися на зв’язку з вашими близькими друзями, тож ми запустили Threads, новий спосіб спілкування з друзями у приватному просторі”.

Ще у травні 2019 року Цукерберг анонсував, що основний акцент у продуктах компанії буде на спілкуванні: за допомогою груп, нових функцій знайомств, подій, тож новий месенджер стане логічним продовженням такої стратегії.

Threads дозволяє обмінюватися повідомленнями, фото та відео та позначати у статусах, чим займається користувач.

Основний режим месенджера - це камера, яка відкривається за замовчуванням, аби знімати фото чи відео, і одразу надсилати їх друзям. А можливість зберігати профілі друзів у режимі камери дозволить надсилати їм фото швидше. Оскільки Threads зробили для спілкування саме з “близькими друзями”, то другий розділ у месенджері - це безпосередньо можливість писати повідомлення. Розділ, за словами розробників, невеликий. Користувач зможе обрати від десяти до двадцяти “кращих друзів”, передбачена також функція групового чату.

Ще одна функція месенджера від Instagram - це екран статусів, які можна писати самостійно, або вибирати для цього смайли/готові фрази. Статус відображатиметься від однієї до чотирьох годин в залежності від налаштувань, а протягом дня може оновлюватися “автоматичний статус” користувача, який залежатиме від його геолокації.

Threads також знатиме, де живе користувач, а також місце його роботи, аби пропонувати відповідні статуси. У Instagram вже заявили, що не зберігатимуть точні геодані користувачів.

Додаток вже можна завантажувати для iOS та Android.

У Instagram вже працює функція “близькі друзі”, яка дозволяє поширювати для обмеженого кола користувачів Stories (зникаючі через 24 години фото- і відеоповідомленнями - ред.). Також у самому Instagram передбачений розділ Direct для обміну повідомленнями.

Нагадаємо, компанія Facebook збирається додати до назв додатків Instagram і WhatsApp уточнення “від Facebook”. У компанії підтвердили заплановані зміни.