Нові політики боротьби з ботами: Instagram запитуватиме документи у власників підозрілих акаунтів
18 серпня 2020
18.08.2020

Соцмережа Instagram оновила свої політики щодо боротьби з ботами. Відтепер Instagram запитуватиме документи для підтвердження особи у власників підозрілих акаунтів. Якщо користувач відмовиться надати соцмережі документи, Instagram обмежить можливості сторінки або і зовсім її видалить. Про це повідомляється у офіційному блозі компанії.

“Ми хочемо, щоб контент, який ви бачите в Instagram, був справжнім і створювався реальними людьми, а не ботами чи іншими людьми, які намагаються вас ввести в оману. Закликаючи людей, які стоять за обліковими записами, підтвердити свої дані, ми зможемо краще зрозуміти, коли через облікові записи намагаються ввести в оману підписників, притягнути їх до відповідальності та захистити нашу спільноту”, — йдеться у заяві соцмережі.

У Instagram попередили, що нововведення торкнуться незначної кількості користувачів.

“Якщо ми побачимо ознаки потенційної неправдивої активності, ми вимагатимемо від власника облікового запису підтвердити, свою інформацію, і як тільки вона буде перевірена, акаунт буде функціонувати як завжди, якщо у нас немає підстав для подальшого розслідування”, — пояснюють у Instagram.

Компанія запевняє, що її не цікавить уся конфіденційна інформація, як то ідентифікаційний код або номер соціального страхування, та додає — перш, ніж відправляти скан документа, приховайте непотрібну компанії інформації.

Документи від користувачів автоматично видалятимуться через 30 днів.

Раніше на компанію Facebook на початку тижня подали позов за незаконний збір біометричних даних користувачів через програму для обміну фото Instagram.