Номер Марка Цукерберга та ще 533 мільйонів користувачів Facebook «злили» у мережу
5 квітня 2021
5.04.2021

Телефонний номер та особиста інформація засновника Facebook Марка Цукерберга потрапили в інтернет під час зливу даних 533 мільйонів користувачів соцмережі.

Про це повідомляє Укрінформ.

За даними експерта з кібербезпеки Synack Дейва Уокера, у відкритий доступ потрапили номер телефона та розкриті місцезнаходження, дані про шлюб, дату народження та ідентифікатор користувача Фейсбуку Марка Цукерберга. Окрім Цукерберга, у мережу потрапили дані інших співзасновників соціальної мережі Кріса Х’юза та Дастіна Московіца.

Загалом витік торкнувся користувачів зі 106 країн. Найбільше від «зливу» даних постраждали користувачі зі США (більше 32 млн), Великої Британії (11 млн) і Індії (6 млн).

Натомість у Facebook спростовують інформацію про витік даних та пояснюють, що йдеться про дані, витік яких уже було відомо раніше у 2019 році.

Як повідомлялося раніше, хакер виставив на продаж комбінації електронної пошти та паролів для облікових записів Office 365 і Microsoft, які, на його думку, належать керівникам високого рівня з усього світу. Дані продавали на підпільному форумі із закритим доступом для російськомовних хакерів під назвою Exploit.in. Ціна залежала від розміру компанії та посади користувача і варіювалася від 100 до 1500 доларів за адресу.