Netflix і YouTube знизять якість відео в ЄС, аби інтернет витримав навантаження
20 березня 2020
20.03.2020

Стрімінговий сервіс Netflix та відеохостинг YouTube знизять якість відео у Європі на місяць. Це дозволить зменшити навантаження на мережі. Оскільки люди, перебуваючи на карантині у зв’язку з поширенням коронавірусу, почали масово дивитися відео у високій якості (HD).

Навантаження на інтернет створюють і сервіси для віддаленого навчання чи роботи.

Законодавство ЄС про мережевий нейтралітет не дозволяє операторам і провайдерам обмежувати швидкість відеосервісів, але, за словами європейського комісара Тьєррі Бретона, телеком та відеосервіси несуть спільну відповідальність за безперебійне функціонування інтернету.

Як повідомляє The Next Web, таке рішення Netflix прийняв після розмови європейського комісара Тьєррі Бретона з генеральним директором Netflix Рідом Гастінгсом. У Netflix підрахували, що це скоротить їхній трафік на 25%, але дозволить надавати користувачам якісний сервіс.

Крім того користувачі можуть знизити бітрейт вручну у налаштуваннях облікового запису.

YouTube теж долучається до заходів, що дозволять зменшити навантаження на мережу.

Раніше видання Bloomberg опублікувало дані про те, що час, який люди виділяють на перегляд відео на платформах зріз на 20%, а в деяких країнах і на 40%.

Нагадаємо, влада Ізраїлю дозволила Агентству безпеки країни стежити за всіма громадянами через їхні смартфони. Таким чином Ізраїль планує контролювати дотримання карантину, введеного через поширення коронавірусу. Прем’єр-міністр країни Беньямін Нетаньягу підтримав такі контртерористичні заходи.