Неприйнятний контент: YouTube обмежив доступ до російського фільму про анексію Криму
12 березня 2021
12.03.2021

YouTube позначив російський фільм про анексований Крим «Крым. Путь на Родину» як неприйнятний та образливий для деяких аудиторій.

Про це повідомляє Українська правда.

Фільм «Крым. Путь на Родину» телеведучого Андрія Кондрашова опублікували на YouTube-сторінці каналу «Россия 24» ще у 2015 році. Він розповідає про анексію Криму Росією. Більшу його частину становить інтерв'ю президента Росії Володимира Путіна. За 6 років фільм переглянули понад 13 мільйонів разів.

Перед переглядом відео з'являється напис: «Учасники спільноти YouTube позначили це відео як неприйнятне та образливе для деяких аудиторій». Якщо користувач погодиться продовжити перегляд, може з'явитися ще одне попередження: «Даний контент, на думку учасників спільноти YouTube, містить матеріали, які можуть налякати або шокувати деяких користувачів».

Джерело: YouTube

За даними «Медузи», обмеження на фільм у YouTube наклали через демонстрації сцен насильства.

Автор фільму, як повідомляє Українська правда, пов'язує появу позначки в YouTube з майбутньою річницею анексії Криму, оскільки, за його словами, на цей час припадає «сплеск переглядів фільму». На думку Кондрашова, комусь може не подобатися, що його фільм показують в російських школах, «щоб розповісти учням, що було».

Раніше Facebook заблокував матеріали російських ЗМІ про затримання в РФ «українських нацистів»