На платформі Nadiyno публікуються поради та інструкції з цифрової безпеки
24 листопада 2022
24.11.2022

Платформа Nadiyno містить статті та інструкції, які допоможуть як жителям окупованих територій, так і пересічним громадянам захистити свої дані та пристрої та вберегти себе від найпопулярніших загроз.

Національна платформа з цифрової безпеки Nadiyno не лише дає можливість отримати консультацію експертів. Відвідувачі сайту Nadiyno можуть знайти тут інструкції та поради стосовно цифрової безпеки в різних ситуаціях та контекстах.

Ці поради згруповані відповідно до платформи, з якою вони пов’язані (Android та iOS), контексту (соцмережі, акаунти, геолокація, приватність) та ситуації (безпека на окупованих територіях, Instagram, пристрої). Переглядаючи статті, які пов’язані між собою посиланнями на дотичні теми, можна просто читати матеріали сайту та більше дізнаватись про те, як організувати захист своїх акаунтів, пристроїв та даних.

Щоб знайти відповіді на свої запитання, можна скористатись формою пошуку на сайті, тегами та головним меню.

Окрім того, в робочий час на запитання користувачів відповіді дають оператори гарячої лінії, фахівці з цифрової безпеки, які обізнані у проблемах, з якими зустрічаються користувачі та мають досвід проведення консультацій.

Як повідомлялося раніше, на початку листопада в Україні запрацювала Національна платформа з цифрової безпеки NADIYNO.