Міжнародна платформа Reddit відкрила офіс у Києві
21 лютого 2020
21.02.2020

Міжнародна платформа Reddit відкрила офіс у Києві та шукає розробників. Наразі у компанії немає планів відкривати офіси у інших містах України. Про це пише Ain.ua.

За словами senior user experience designer Reddit Павла Грозяного, офіс Reddit з’явився у Києві тому, що тут є “багато технічно підкованих інженерів, яким цікаво займатися продуктом”.

Як повідомляють у компанії, у київську команду шукають senior frontend engineer і senior backend engineer. До кінця 2020 року планують найняти до 10 людей.

"Ми проводимо велику кількість експериментів в різних напрямках, одне з них - не рекламний дохід, друге - все, що стосується майбутнього інтернету. Ми хочемо дати їм інструменти, які дозволять зменшити тиск, який відчувають користувачі Facebook і Twitter - платформах, які конвертують особисті дані в кеш. На Reddit можлива абсолютна анонімність і ми принципово не хочемо продавати особисті дані користувачів заради реклами",- розповів виданню mobile software engineer Reddit Олексій Павловський.

Раніше компанія Google заявила про згортання свого проекту Google Station - проекту, в рамках якого надавали безкоштовний Wi-Fi на 400 залізничних станціях в Індії та тисячах інших публічних місць по всьому світу.