Місія ЄС оцінить готовність України до інтеграції з цифровим ринком Європи
19 серпня 2019
19.08.2019

Оціночна місія Європейського союзу розпочала перевірку готовності телекомунікаційної сфери України до інтеграції з єдиним цифровим ринком ЄС. Представники місії наголошують на необхідності незалежного регулятора у сфері телекомунікацій.

Як повідомляють у прес-службі Офісу президента, під час зустрічі члени місії ЄС та радник президента Михайло Федоров обговорили питання “захисту даних, конфіденційності та кібербезпеки, включно з питанням керування Інтернетом”.

Під час зустрічі Федоров заявив, що законопроект «Про електронні комунікації» «внесено до переліку пріоритетних для першочергового розгляду та ухвалення і депутати з майбутнього Комітету цифрових трансформацій Верховної Ради України вже активно працюють над ним.

Єдиний цифровий ринок за оцінками європейських експертів може принести Європі додаткові 415 мільярдів євро щороку, тож його розвиток спрямований на адаптацію бізнес-середовища та різних секторів економіки, що використовують цифрові технології.

Нагадаємо, 29 липня 2019 року президент України Володимир Зеленський підписав указ про розвиток електронних послуг, спрямований на доступність, зручність надання таких послуг та захист національних даних. Указ набрав чинності з дня опублікування.