Microsoft критикують за нову технологію Productivity Score
1 грудня 2020
1.12.2020

Microsoft зіткнувся з критикою нової технології Productivity Score («Оцінка продуктивності»). Цей інструмент надає компаніям дані про те, як кожен їхній працівник використовує електронну пошту, чат та інші цифрові інструменти.

Про це повідомляє GeekWire.

Функцію «Оцінка продуктивності» запустили наприкінці жовтня. Як заявляє Microsoft, мета полягає в тому, аби допомогти організаціям підвищити ефективність роботи їхніх працівників, користуючись спільними робочими платформами та хмарним доступом до файлів.

Вольфі Крістль із незалежного Інституту цифрових досліджень Cracked Labs у Відні назвав технологію «Оцінка продуктивності» «повноцінним інструментом спостереження за робочим місцем».

«Дозвольте мені зауважити: показник продуктивності не є інструментом контролю роботи, — написав у своєму пості Джаред Спатаро, корпоративний віцепрезидент Microsoft 365. - Оцінка продуктивності […] зосереджена на реальних уявленнях про те, як люди та команди використовують інструменти, щоби ви могли вдосконалити або забезпечити навчання для подальшої вашої цифрової трансформації».

Нагадаємо, що 2 жовтня Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров та директор Microsoft Україна Ян Петер де Йонг підписали Меморандум про наміри співробітництва над цифровою трансформацією України та розвитком хмарних сервісів Azure, вартістю понад 500 млн доларів США.